Układanie kostki brukowej w korzystnych cenach!

Jesteśmy firmą podejmującą się wykonywania wielu prac i zawsze kierujemy się oczekiwaniami Klienta. Polecamy między innymi układanie kostki granitowej i brukowej w wybranym przez zlecającego wzorze. Cena za usług zależy od wielu czynników i jest adekwatna do ilości włożonej pracy. Współpracujemy z samorządami, spółdzielniami i osobami prywatnymi z Bydgoszczy i okolic, polecając umiejętności brukarskie naszych doświadczonych pracowników. Wszystkie świadczone usługi są zawsze na najwyższym poziomie, być może dlatego, że traktujemy brukarstwo jak sztukę.

Usługi brukarskie – Bydgoszcz

Podejmujemy się układania najróżniejszych nawierzchni wraz z wykonaniem podbudowy pod kostkę brukową, wśród których można wymienić:

i wiele innych elementów małej architektury. Cennik na robociznę i materiały można znaleźć na stronach firmy. Wykonujemy wszystkie zlecenia dla Klientów z Bydgoszczy tak, aby efekt wizualny po latach był taki sam, jak w dniu ukończenia robót brukarskich. Bierzemy pod uwagę przeznaczenie i obciążenia, jakie nawierzchnia będzie musiała znosić i doradzimy w kwestii wyboru materiału.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

umów się