Niwelacja terenu – Bydgoszcz

Na wielu budowach grunt jest tak nierówny, że trzeba zatrudniać fachowców, aby go wyrównali. Jesteśmy jedną z niewielu firm w Bydgoszczy, dla której zadanie takie jest banalnie proste ze względu na profesjonalny sprzęt i doświadczoną załogę z dużą wiedzą fachową. Niwelacja terenu to jedna z podstawowych usług, jakie wykonujemy na zlecenie inwestorów prywatnych, firm deweloperskich i budujących drogi i autostrady.

Oprócz tego polecamy także wykonanie wszelkich robót ziemnych, w tym również stabilizację gruntu. Gwarantujemy rzetelność i terminowość ich zakończenia, a do tego konkurencyjne ceny. Mając do dyspozycji specjalistyczne maszyny, możemy się podjąć zadań związanych z niwelacją na każdym terenie, zarówno w skali mikro, jak i makro. W razie potrzeby zajmujemy się również wymianą ziemi oraz budową solidnych nasypów, wykonujemy też transport żwiru, piasku czy innych kruszyw.

Niwelowanie terenu to dla nas nie problem

Podejmiemy się każdego, nawet bardzo skomplikowanego zadania! Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów realizacji Państwa projektu.

Niwelacja terenu a transport żwiru i innych materiałów sypkich

Podczas przeprowadzania wspomnianych robót ziemnych bardzo często dochodzi do zgromadzenia nadmiaru usuniętego gruntu. W takiej sytuacji niezbędny jest jego wywóz z posesji inwestora. W swojej ofercie posiadamy usługi transportu różnych materiałów sypkich, do których zaliczają się m.in. żwir, piasek kopany czy kruszywo. Dzięki temu po wyrównaniu terenu można też utworzyć na nim utwardzoną nawierzchnię. Łatwiejsze jest również przygotowanie rozmaitych zapraw oraz betonów przydatnych przy realizacji większości inwestycji budowlanych.

Charakterystyka poziomowania działki uzależniona jest od oczekiwanego efektu. Prace ziemne w tym zakresie wykonuje się z użyciem odpowiednich materiałów sypkich – niektóre z nich są rekomendowane przy budowie dróg, inne z kolei przy tworzeniu podłoża pod domy. Transport żwiru realizowany przez naszą firmę pomaga w szybkim przygotowaniu terenu przy niwelacji. Oferujemy też sprzedaż kruszywa na terenie Bydgoszczy i okolic. Asortyment obejmuje m.in. piasek. Zapraszamy do współpracy!

Niwelacja terenu - Bydgoszcz

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

umów się